ציון לשבח - תשע"ו

ענבר בניונס, תלמידת מגמת במחול, זכתה במקום השני בערב בוגרים ויוצרים, בסוזן דלאל. באותו אירוע זכתה עדי נאור במקום הרביעי.

 ...........................................................................................................

דניס גרשגורן וקושניבסקי דנה זכו באולימפיאדת הרוסית מטעם השגרירות

...........................................................................................................

 קלינסקי רבקה זכתה במקום השלישי בכימיאדה

...........................................................................................................

 נחמה קושניר זכתה בתעודת מורה מצטיינת מטעם המכון לרוסית

...........................................................................................................

 התקבל מכתב הצטיינות לשנת תשע"ד מאגף שח"ר על הישגים בבגרות מעל לממצוע הארצי 96.15% במב"ר , 66.67% באתגר 

...........................................................................................................

 תבתקבלו מכתבי הצטיינות ממפמ"רים על הישגים בבגרות מעל הממוצע הארצי במקצועו גיאוגרפיה , כימה ומדעי החברה

 ציון לשבח - תשע"ה

מורי בית הספר בחטיבה העליונה זכו לקבל ממשרד החינוך מענק כספי מיוחד במשכורתם ,

כאות הערכה על הישגים יוצאים מהכלל של התלמידים בלימודים , בחברה ובתחום החינוך לערכים - לצפייה בקובץ לחץ כאן וכאן

...........................................................................................................

 תלמיד בית הספר מכיתה ט' , תומר זיצר, מייצג את העיר במשלחת זרעים של שלום בארה"ב

...........................................................................................................

 תלמידות בית הספר זכו במקום הראשון בתחרות ארצית לבניית אתרים מטעם "סודקות את תקרת הזכוכית "

...........................................................................................................

קבוצה מעורבת של תלמידים מכיתות ז' - ח' - ט' זכתה במקום ראשון בתחרות הממציא הצעיר בטכנטדע , בקטגוריה חט"ב

...........................................................................................................

תלמידי מגמת הרובוטיקה זכו במקום הראשון בתכנות רובוטים בתחרות FLL שנערכה בהיכל נוקיה

...........................................................................................................

תלמידות חטיבת הביניים זכו במקום השני בחידון סודקות את תקרת הזכוכית שנערך בהיכל התרבות בנתניה.

...........................................................................................................

בית הספר קיבל מכתבי הוקרה על הישגי התלמידים בציוני הבגרות במדעי החברה , גיאוגרפיה , מדעי החברה ויזמות

...........................................................................................................

טל פדידה יו"ר מועצת הנוער העירונית ומועצת הנוער המחוזית  נבחרה לקבל את פרס הפעיל המצטיין בתחום המנהיגות 

...........................................................................................................

נבחרת מגמת רובוטיקה בנות, זכתה במקום הראשון בתחרות האזורית  FLL ועלתה לשלב הגמר הארצי 

...........................................................................................................

נבחרת מגמת רובוטיקה בנים, זכתה במקום הראשון בתחרות האזורית  FLL ועלתה לשלב הגמר הארצי 

...........................................................................................................

נבחרת מגמת רובוטיקה בנות, זכתה במקום שני בתחרות האזורית בביצועי רובוט ובפרס על עבודת החקר

...........................................................................................................

 תלמידי שכבת יב השתתפו במסע לפולין במסגרת תוכנית "מפגשים". התלמידים עברו הכנה מקיפה לקראת המסע ועמדו בכבוד כנציגי בית הספר ביעדי המסע. התלמידים נפגשו עם בני נוער בבית הספר פדרסקי בלובלין.

 ........................................................................................................... 

שישה תלמידים , אלופי הארץ בקטגוריה שלהם , תלמידי המגמה לג'ודו בבית הספר ,  הוצגו ראש העיר וראש מנהל החינוך

 ציון לשבח - תשע"ד

התלמידה , ליטל בן ציון, זכתה במקום השלישי בתחרות עבודות גמר של אוניברסיטת בן גוריון , בנושא איכות הסביבה וקיימות , על עבודת מחקר בכימיה שעסקה באריזות מתכלות .........................................................................................................................

המורה , זהבה בנש , עלתה לשלב הגמר בתחרות: המורה של המדינה

.........................................................................................................................

רבקה דורן, רכזת מגמת רובוטיקה, זכתה ב"אות המופת בחינוך" מטעם ראש העיר נתניה לשנת תשע"ד.

 ........................................................................................................................

נבחרת האתלטיקה בקטגורית ז'-ח' זכתה במקום השני באליפות האתלטיקה של מחוז תל אביב

......................................................................................................................

בנות כיתות ט' זכו במקום השני הכללי באליפות האתלטיקה של מחוז תל אביב

......................................................................................................................

 

ביקור מפקח רובוטיקה בבית הספר. לצפייה במכתב המפקח  לחץ  כאן

 ציון לשבח - תשע"ג

עבודות התלמידים: נטלי קדוש, ענבל ברזל, שרה עמר, אוראל פרי, שוהם מיכאלי, ממגמת אומנות, נבחרו להצגה בתערוכת בוגרים מצטיינים באוניברסיטת חיפה. לצפייה ביצירות לחץ כאן

......................................................................................

אמיר מנשה , תלמיד יב , הציג בכנס עירוני עבודת גמר - יעוצית : מערכת לאבחון זכויות נכים נפגעי בריאות. לצפייה לחץ כאן

................................................................

בני שי, מורה, מחנך אומץ ומנהל שכבה, זכה ב"אות המופת בחינוך" מטעם ראש העיר נתניה לשנת תשע"ג.

.......................................................

טל פדידה , תלמידת שכבת י' , נבחרה לתפקיד יו"ר מועצת התלמידים העירונית. 

......................................................................

ויקטור איסרוב , תלמיד יב' בשנת תשע"ב במגמת פיזיקה זכה במקום ראשון בתחרות מדענים ומפתחים צעירים בישראל . ויקטור ייצג את מדינת ישראל בפראג בתחרות של האיחוד האירופי. לצפייה בקובץ לחץ כאן .

...............................................................................................

המורה חני אלישע , רכזת כימיה זכתה בפרס החברה הישראלית לכימיה למורים מצטיינים . לצפייה בקובץ הקלק כאן .

......................................................................................

בית הספר קיבל מכתב הוקרה על הישגי הבגרות בכיתת אומץ תשע"ב. לצפייה בקובץ הקלק כאן

...............................................................................

בית הספר קיבל מכתב הוקרה על הישגי התלמידים בציוני בגרות במקצוע גיאוגרפיה. לצפייה בקובץ הקלק כאן

...............................................................................

בית הספר קיבל מכתב הוקרה מצה"ל על היות בית הספר מקום המגדל מאבחנים פסיכוטכניים איכותיים. לצפייה בקובץ הקלק כאן

...............................................................................

חבורת הזמר "צעירי עגנון" הופיעו באירוע הרמת כוסית לקראת ראש השנה במעמד שר החינוך מר גדעון סער

...............................................................................

שני ציורים של התלמיד ראם מסילתי , תלמיד יב' ממגמת אומנות, הוצגו בתערוכה ארצית של בוגרי מגמות אומנות שהתקיימה באוניברסיטת חיפה. לצפייה בזמנה הקלק כאן לצפייה בכתבה הקלק כאן לצפייה בתמונות הקלק כאן

 ציון לשבח - תשע"ב

 

חבורת הזמר "צעירי עגנון" הופיעה בארוע הזכרון הממלכתי לחוזה המדינה בהר הרצל . בטכס השתתפו בכירי המדינה.

..........................................................................................................

שני ציורים של התלמיד ראם מסילתי , תלמיד יב' ממגמת אומנות, נבחרו להיות מוצגות בתערוכה ארצית של בוגרי מגמות אומנות שתתקיים באוניברסיטת חיפה. לצפייה בתמונות הקלק כאן 

..........................................................................................................

עופרי כהנא הציגה את עבודת המחקר שלה הדנה ביונים כלואים ומלכודות יונים מולטיפוליות בכנס עבודות הגמר במדעים במכון דוידסון לחינוך מדעי של מכון ויצמן וזכתה במקום הראשון, היא תציג את עבודתה בשטוקהולם. לצפייה בכתבה הקלק כאן. לצפייה בכתבה נוספת הקלק כאן לצפייה בכתבה נוספת הקלק כאן

..........................................................................................................

טל פדידה תלמידת כיתה ט' זכתה בתעודת הצטיינות בתחרות הדיבייט העירונית.

..........................................................................................................

יעקב לאפה תלמיד כיתה ח' זכה במקום השני בתחרות זה"ב העירונית.

..........................................................................................................

סנדרוביץ ורוניקה וטל גרשטיין זכו במקום הראשון בתחרות המתמטיקה בטכניון.

לצפייה בכתבה הקלק כאן .לצפייה בהודעה הקלק כאן 

..........................................................................................................

חבורת הזמר של בית הספר הופיעה באופן מרשים ביד לבנים, בטקס המרכזי העירוני, ביום הזכרון.

..........................................................................................................

עופרי כהנא הציגה את עבודת המחקר שלה הדנה ביונים כלואים ומלכודות יונים מולטיפוליות בכנס עבודות הגמר במדעים במכון דוידסון לחינוך מדעי של מכון ויצמן ועלתה לשלב הגמר

..........................................................................................................

וויקטור איסרוב הגיש את עבודת המחקר שלו בנושא יונים כלואים ומלכודות יונים מולטיפוליות ע"פ המלצת המפמ"ר לפיזיקה , לתחרות הבין לאומית " צעד ראשון לפרס נובל "

..........................................................................................................

נבחרת הרובוטיקה של חטיבת הביניים זכתה בפרס התכנות והגיע ל TOP3 בתחרות FLL והעפילה לשלב הגמר.התלמידים פיתוח מערכת רובוטית להובלת דגים בקרור. לצפייה בכתבה הקלק כאן 

...................................................................................................

לי בן אור תלמידת י' 3 זכתה במקום הראשון באליפות ישראל בטניס לנוער

................................................................................................

התלמידים עופרי כהנא וויקטור איסרוב הגישו עבודת גמר בהיקף 5 יח"ל בנושא יונים כלואים ומלכודות יונים מולטיפוליות

............................................................................................

שמונה תלמידי מסלול הפיסיקה הגישו עבודות מחקר בפיזיקה , בהנחיית האוניברסיטה , בהיקף 5 יח"ל , ציונם הממוצע 96 .

....................................................................................................

תלמידי הנדסת תוכנה סיימו את עבודת הגמר בתכנות בבגרות בהיקף 5 יח"ל בממוצע 95.18 , שמונה תלמידים השיגו ציון 100 ועוד שניים השיגו ציון 95 .

........................................................................................................

תלמידת שכבת יב' , מור ניניו , נבחרה לשנת שירות בסינסינטי במסגרת פרויקט "חברים מישראל "

........................................................................................................

תלמידי שכבת יב השתתפו במסע בפולין במסגרת תוכנית "מפגשים" . התלמידים עברו הכנה מעמיקה ומקיפה לקראת המסע . חברי המשלחת עמדו בכבוד כנציגי בית הספר ביעדי המסע ונפגשו עם בני נוער בבית ספר פדרבסקי בלובלין .על כך הם ראויים להערכה .

....................................................................................................

בית הספר קיבל מכתב הוקרה על הישגי התלמידים בציוני הבגרות במדעי החברה.לצפייה בקובץ הקלק כאן 

......................................................................................................

בית הספר קיבל מכתב הוקרה על הישגי בגרות בכיתות מב"ר. לצפייה בקובץ הקלק כאן 

...................................................................................................

בית הספר קיבל מכתב הוקרה על הישגי בגרות ומדד התמדה בכיתות אומ"ץ. לצפייה בקובץ הראשון הקלק כאן ,לצפייה בקובץ השני הקלק כאן ,לצפייה בקובץ השלישי הקלק כאן ,

 ציון לשבח - תשע"א

שלושה תלמידי כיתת הספורט - מגמת הג'ודו אבישי בר , אביאל דאנצ'נקו ואלון שוורץ זכו באליפות ישראל במקומות הראשון והשני לצפיה בתמונה לחץ כאן לצפייה בכתבה לחץ כאן

.....................................................................................................................................

המורה פסח גורודצקי מקבל תעודת הצטיינות על זכיית תלמידיו בטורניר הפיזיקה במכון ויצמן לצפיה בתמונה לחץ כאן

.....................................................................................................................................

התלמידים אור אוחיון , טל אורינג , עדיאל ג'ורג' , אוהד סעדה ועמית פייר זכו במקום השני בתחרות הבינלאומית לפענוח ופיתוח מנגנוני נעילה המתבססים על תופעות פיזיקליות בניהול המורה לפיזיקה פסח גורודצקי והלבורנט אורן שגב. לצפייה בקובץ הקלק כאן  לצפייה בכתבה לחץ כאן לצפייה בתמונה לחץ כאן

.....................................................................................................................................

 המורים נורית בלאיש ובני שי עלו לשלב הגמר- ה- 50 אחרונים בתחרות המורה של המדינה .

.....................................................................................................................................

קרן דבורקין ורביד יצחק בוגרות מחזור י' זכו בפרס המצוינות מטעם החברה הישראלית לכימיה על עבודות מחקר שביצעו בהנחיית חוקרים ממכללת שנקר ובהנחיית רכזת המגמה גב' חני אלישע . לצפייה בקובץ הקלק כאן

.....................................................................................................................................

תלמידי שכבת יב' השתתפו במסע זהות לסינסינטי במסגרת שותפות 2000 . חברי המשלחת עמדו באופן מכובד  ביעדי המסע .

.....................................................................................................................................

בית הספר קיבל מכתב הוקרה על הישגי התלמידים בציוני הבגרות בכימיה ובמדעי החברה .לצפייה בקובץ הקלק כאן .

 .....................................................................................................................................

בית הספר קיבל מכתב הוקרה על הישגי התלמידים בציוני הבגרות. לצפייה בקובץ הקלק כאן .

 ציון לשבח תש"ע

תלמידי שכבת יא השתתפו במסע בפולין במסגרת שותפות 2000 . התלמידים עברו הכנה מעמיקה ומקיפה לקראת המסע . חברי המשלחת עמדו בכבוד כנציגי בית הספר ביעדי המסע ועל כך הם ראויים להערכה . לצפייה בכתבה הקלק כאן

.....................................................................................................................................

תלמידי כיתת אומ"צ בניצוחה של המחנכת גב' נורית בלאיש זכתה להישג גבוה בזכאות לתעודות בגרות. לצפייה במכתב הוקרה הקלק כאן

.....................................................................................................................................

בית הספר קיבל מכתב הוקרה על הישגי התלמידים בציוני הבגרות  .לצפייה בקובץ הראשון הקלק כאן לצפייה בקובץ השני הקלק כאן

................................................................................................................................................................................................................................

איטה צנר , תלמידת יב' זכתה במקום הראשון בתחרות ארצית "בעין גיאוגרפית " .לצפייה בקובץ הקלק כאן

...............................................................................................................................................................................................................................

גב' נורית בלאיש , מחנכת אומץ , זכתה ב"אות המופת בחינוך" בעיר נתניה .לצפייה בכתבה הקלק כאן .

 ..............................................................................................................................................................................................................................

התלמידים בר לוי , רביד יצחק ועמית נורי מכיתה יב' כתבו עבודות מחקר לבגרות בכימיה בהנחיית מכללת שנקר. העבודות הוצגו בכנס מדעי במכון ויצמן .

...............................................................................................................................................................................................................................

טרשצנקו דימה , תלמיד יא' 2 - נבחר ליו"ר מועצת הנוער העירונית ,זכה במקום הראשון בעיר בתחרות הנואם הצעיר , דימה ייצג את העיר התחרות

וזכה בתואר "הפעיל המצטיין" במחוז

 ................................................................................................................................................................................................................................

8 עבודות מחקר מדעיות או פרויקטים ייחודיים שפותחו , הוגשו השנה לתחרות למדענים צעירים אשר מתקיימת אחת לשנה בירושלים  .לצפייה בקובץ הקלק כאן .

...............................................................................................................................................................................................................................

התלמיד אריה מולר זכה באות לאיכות , מצוינות ומנהיגות ע"ש אילן ואסף רמון.

לצפייה בכתבה הקלק כאן , לצפייה במכתב הוקרה הקלק כאן

לצפייה במודעה בעיתון הקלק כאן , לצפייה במודעת הוקרה הקלק כאן

 ציון לשבח תשס"ט

 המורה ענת כהן , רכזת הערבית בביה"ס , זכתה בצל"ש ממשרד החינוך על הישג מרשים בבחינת הבגרות לכיתות יא' 5 יח"ל . ממוצע 95.57  .

 ..................................................................................................................................................................................................................

התלמידות שיר כהן ולי גואטה נבחרו לשמש כשליחות העיר נתניה לשנת שירות בקהילה היהודית בסינסנטי שבארה"ב .  לצפייה בכתבה הקלק כאן .

  ..................................................................................................................................................................................................................

התלמידים פלז מרום וליגאלי עמי,  שהגישו עבודות צמודות בפיזיקה בהיקף 5 יח"ל, סיימו בהצטיינות יתרה.

................................................................................................................................................................................................................... 

המורה הגב' ענת בן גל, זכתה בפרס חינוך מחוזי כמורה מצטיינת.לצפייה בכתבה הקלק כאן .

....................................................................................................................................................................................................................

 תלמידי שכבת יא' השתתפו במסע לפולין במסגרת שותפות 2000 . התלמידים

 נבחרו לאחר תהליכי מיון קפדניים שהוכיחו עצמם במסע . הקבוצה עמדה בכבוד ,

 כנציגי בית הספר , ביעדי המסע .  לצפייה בקישור לאתר השותפות הקלק כאן . 

 ציון לשבח תשס"ח

20 תלמידי מגמת טכ"מ שהגישו עבודה בהיקף 5 יח"ל זכו בציונים מעל 94 .

................................................................................................................................................................................................................................

29 תלמידי כיתת אומ"צ בניצוחה של המחנכת גב' נורית בלאיש זכתה להישג הגבוה ביותר במחוז מרכז בזכאות לתעודות בגרות. לצפייה במכתב הוקרה הקלק כאן .

...............................................................................................................................................................................................................................

תעודת הוקרה והערכה לכיתת אומץ לצפייה בקובץ הקלק כאן

 ציון לשבח תשס"ז

תוכנית לימודים בית ספרית ביזמות, אושרה ע"י המחלקה לתוכניות לימוד ייחודיות כמקצוע בגרות חיצוני בהיקף 3 יח"ל (כולל ע"ג: תוכנית עסקית).

השיעור ביזמות מצטרף ל- 2 יח"ל בכלכלה ויוצר מסלול למינהל עסקים.

את התוכנית כתבה אורלי אוריון - רכזת מדעי החברה וממשיכה אותה המורה ימית אדרי.

בית ספר ש.י עגנון , רח' שפינוזה , רמת הרצל , נתניה. טלפון: 09-8844999, פקס: 09-8847733, דוא"ל: agnon_school@walla.com